Logo-Katika

Katika - Expat Assistance

Inne usługi

FAST ASSISTANCE to usługa skierowana do osób, które czują się na siłach same prowadzić swoją sprawę w urzędzie, a jedynie potrzebują wsparcia w przygotowaniu dokumentacji (wniosków, załączników) potrzebnych do rozpoczęcia procedury. Czasami cudzoziemcy bądź pracodawcy potrzebują tylko kilku wskazówek przy składaniu wniosku, a dalej są już w stanie sprawę prowadzić samodzielnie. Do tych osób kierujemy naszą pomoc.

FAST ASSISTANCE to tylko i wyłącznie pomoc na początku sprawy, w związku z czym nie ponosimy odpowiedzialności za wynik postępowania w dalszej jego części. Nie mamy wglądu do Państwa sprawy w urzędzie (nie jesteśmy pełnomocnikami) i nie mamy wpływu na toczące się postępowanie. Dlatego taką formę współpracy z nami polecamy tylko tym osobom, które mają już doświadczenie w uzyskiwaniu dokumentów w Polsce lub których sprawy są na tyle proste, że nie wymagają dodatkowych wyjaśnień w trakcie rozpatrywania wniosku przez urząd.

Każdorazowo przed podjęciem się zlecenia tłumaczymy jak mniej więcej będzie się toczyć powstępowanie, ale już od Państwa zależy decyzja na którą formę współpracy z nami się zdecydujecie.