Logo-Katika

Katika - Expat Assistance

O firmie

Katika Expat Assistance to ponad 10 letnie doświadczenie związane z legalizacją pobytu i zatrudnienia obcokrajowców w Polsce.
Pomagamy w dopełnianiu formalności związanych z pobytem cudzoziemców w Polsce, jak również podejmowanym przez nich zatrudnieniem. Klienci, którzy dotychczas skorzystali z naszej pomocy to zarówno niewielkie przedsiębiorstwa, zatrudniające tymczasowo obcokrajowców, jak i znaczący inwestorzy zagraniczni, u których osoby nieposiadające polskiego obywatelstwa pełnią funkcję w zarządzie firmy.
Początek działalności firmy przypada na rok 2000, kiedy pierwsze zlecenia realizowaliśmy pod nazwą „Legal Expat”. W 2002 roku firma zmieniła nazwę na „Expat Service” i trwała tak przez kolejne 5 lat. To co nas odróżniało to charakterystyczne czerwone logo z nazwą firmy. Po 7 latach działalności, przyszedł czas na chwilę przerwy i zmiany organizacyjne. Od 2008 firma funkcjonuje pod nazwą „Katika Expat Assistance”.
Większość spraw, prowadzi od 2000 roku Anna Wołonciej, która swoje doświadczenia związane z usługami administracyjno-doradczymi wyniosła m.in. z pracy w firmie Carrefour Polska Sp. z o.o., na stanowisku Kierownika d/s Administracji Cudzoziemców, oraz z firmy ABC Ricard F.L. Sp. z o.o., specjalizującej się w kompleksowej obsłudze cudzoziemców przeprowadzających się w związku z zatrudnieniem do Polski. Jest ona również założycielką „Legal Expat” – „Expat Service” (2000-2007), a aktualnie „Katika Expat Assistance”.

Świadczymy usługi zarówno dla firm jak i dla osób prywatnych. Jeśli zatrudniasz, lub planujesz zatrudnić u siebie obcokrajowca, nie zwlekaj, skontaktuj się z nami, przedstawimy Ci naszą ofertę i spotkamy się z Tobą, żeby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania!

софт Анонимайзер к примеру софт для анонимного серфинга в сети