Logo-Katika

Katika - Expat Assistance

Posiadam kirgiskie prawo jazdy, chciałbym móc wymienić je na polskie. Czy jest to możliwe i jak długo będzie trwała wymiana dokumentu?

Zgodnie z obowiązującymi umowami międzynarodowymi, kirgiskie prawo jazdy podlega wymianie na polski dokument. Czas oczekiwania na polskie prawo jazdy uzależniony jest przede wszystkim od placówki kirgiskiej wydającej  dokument, która ma obowiązek poświadczyć jego autentyczność. W tym konkretnym przypadku procedura może ulec znacznemu wydłużeniu, ponieważ w Kirgizji nie ma polskiej placówki dyplomatycznej, co powoduje konieczność przesyłania dokumentów za pośrednictwem Konsulatu w Kazachstanie. Czasem szybciej i łatwiej jest uzyskać stosowne zaświadczenie na własną rękę niż oczekiwać na odpowiedź macierzystego organu.

SEO блог Netpeak — об интернет-маркетинге и не только! Палим темы в SEO, анализируем тренды продвижения сайтов, проводим исследования и эксперименты, общаемся с акулами рынка линк Стоимость контекстной рекламы состоит из бюджета на контекстную рекламу и оплаты услуг агентства… Узнаяте подробности, как формируется цена на контекстную рекламу в статье. Агентство контекстной рекламы SOTNIK.

Powrót